Współpraca

Toniki do włosów Kaminomoto należą do najbardziej pożądanych i poszukiwanych produktów kondycjonujących skórę głowy i wspomagających wzrost mocnych i gęstych włosów. Deklarowana skuteczność oferowanych produktów została potwierdzona w testach aplikacyjnych przeprowadzonych przez przez niezależne laboratoria oraz w wielu recenzjach konsumenckich.

Kaminomoto w Polsce

Nie musisz już zamawiać kosmetyków tej marki z niepewnych źródeł i szukać ich w Internecie. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się pełnym komfortem oraz bezpieczeństwem zakupów.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i importerem Kaminomoto w Polsce i Europie Wschodniej. Współpracując z nami zyskujecie Państwo doskonałe i poszukiwane produkty, a dzięki preferencyjnym warunkom i proponowanej wysokiej marży, możecie Państwo znacznie zwiększyć swoje przychody. , co w przypadku sprzedaży kosmetyków jest niezwykle ważne. W dobie obecnej konkurencji oraz ilości drogerii internetowych, warto zachęcać klientów konkurencyjnymi cenami. Kaminomoto Polska to właśnie Państwu gwarantuje!

Co nas wyróżnia – Kaminomoto w Polsce?

Dokładamy wszelkich starań do tego, aby kompleksowo zadbać o naszego klienta. Zapewniamy ciągłość i terminowość dostaw, atrakcyjne rabaty dla stałych partnerów oraz wsparcie sprzedaży zarówno online jak i w POS.

Sprzedaż hurtową prowadzimy wyłącznie dla podmiotów gospodarczych.

Oferujemy:

  • Oryginalne produkty Kaminomoto w Polsce, regularnie importowane bezpośrednio od producenta
  • Produkty zarejestrowane i legalnie wprowadzone do obrotu na terytorium Unii Europejskiej zgodnie z wymogami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) NR 1223/2009 z dnia 3 listopada 2009 r.
  • Atrakcyjne ceny hurtowe
  • Możliwość negocjacji cen
  • Brak minimum logistycznego

Pragniemy wspólnie z Tobą stworzyć sieć rzetelnych i zaufanych sklepów, w których klienci będa mogli kupić oryginalne produkty marki Kaminomoto.
Współpracując z nami kupujesz nie tylko produkt, ale pakiet korzyści dla swojej firmy.