Julka Gąsior Kaminomoto Accelerator

kaminomoto-accelerator-rezenzja

Tonik używam od 2 miesięcy. Codziennie rano i wieczorem aplikowałam wcierkę na skórę głowy. Najwygodniej aplikować preparat metodą przedziałków aby dobrze dotarł do skóry głowy. U mnie zdecydowanie lepiej sprawdzała się aplikacja na mokre włosy. Po aplikacji czuć świetne uczucie ochłodzenia skóry. Idealnie na upały !

JAKICH EFEKTÓW MOŻEMY SIĘ SPODZIEWAĆ ?

1.Zmniejszenie wypadania włosów

To chyba jest u mnie najbardziej widoczne. Po dwóch miesiącach włosy zdecydowanie mniej wypadają. Widzę dużą różnicę po rozczesaniu na szczotce. Właściwie można ich znaleźć tylko kilka

2. Przyspieszenie porostu

Na pewno ciężko ocenić to po 2 miesiącach już, bo chwilkę potrwa to zanim tonik zareaguje na naszą skórę. Zależy to też z jakimi problemami się borykamy. Przez 2 miesiące włosy urosły mi około 4cm. Ale zauważyłam wysyp tzw. „baby hair”. Preparatu została jeszcze większa połowa więc dalej stosuję i bacznie obserwuję efekty 🙂

3. Ukojenie skóry głowy

Ten punkt jest bardzo ważny. Nigdy nie narzekałam na łupież czy swędzenie skóry głowy, ale zaraz po aplikacji czuć świetne uczucie chłodu. Działa to bardzo kojąco. Jeśli więc ktoś ma problematyczną skórę głowy to będzie to dla niego wybawieniem !

4. Mniejsza skłonność do przetłuszczania się włosów

Ten aspekt również jest godny uwagi, ponieważ włosy faktycznie przetłuszczają się znacznie mniej co nie znaczy, że wcierka wysusza włosy, bo nie zauważyłam takiego efektu ubocznego. Przed używaniem wcierki włosy myłam codziennie. Teraz mogę sobie pozwolić na mycie co drugi dzień.