Magdalena Łapczyńska Kaminomoto Accelerator

kaminomoto-efekty-1
Pierwsze efekty zauważyłam, kiedy minęło około półtora tygodnia. Przez przesilenie wiosenne włosy znów zaczęły wypadać. Na szczęście tonik zahamował wypadanie do tego stopnia, że w wannie widziałam pojedyncze włosy, a na szczotce praktycznie żadnych. Efekt ten utrzymywał się przez cały czas trwania kuracji i utrzymuje się nadal, prawie dwa tygodnie od zakończenia. Co więcej, mogę również śmiało potwierdzić pojawienie się nowych włosów tzw. baby hair. Kilka dni temu miałam okazję poddać moje włosy oraz skalp badaniom i bardzo się ucieszyłam, kiedy Pani przeprowadzająca to badanie wskazała mi na ekranie dużo nowych włosów. Miałam właśnie ostatnio wrażenie, że są gęstsze i bardziej uniesione u nasady, jednak nie widziałam jeszcze tych typowych stojących antenek 😀 badanie jednak utwierdziło mnie w przekonaniu, że bejbiki dzielnie rosną.
Na sam koniec, najbardziej wyczekiwane przyśpieszenie wzrostu włosów. Odrost wraz z naczelnymi siwymi włosami na początku przedziałka, zaczęły się przebijać po dwóch tygodniach stosowania. Na zdjęciu, po lewej stronie włosy po farbowaniu, natomiast po prawej z odrostem po toniku Kaminomoto. Udało mi się zmierzyć odrost i wynosił on 1,5 cm. Wynik ten potwierdził przyśpieszenie tempa wzrostu. Bez żadnych wspomagaczy odrost zwykle widziałam po trzech tygodniach a po pięciu odrost osiągał niecały 1 cm.
Na zdjęciu poniżej po prawej stronie, dokładniej widać odrost na wilgotnych włosach o których mówiłam. Zdjęcie robiłam pod koniec kuracji i wtedy też zmierzyłam odrost, którego długość wynosiła 1,5 cm.
Przeczytaj cały wpis na blogu Immenseness